Rozwiązania dla przemysłu

Nasz firma bardzo mocno współpracuje z przemysłem zlokalizowanym w Głogowie i okolicach. Staramy się wychodzić z coraz to nowszymi usługami aby zaspokoić potrzeby rynku. Jedną z odpowiedzi na potrzeby firm produkcyjnych jest dodanie do naszej oferty szeroko zakreślonych rozwiązań dla przemysłu. Pod ta pozycją w ofercie kryją się rozwiązania usprawniające linie produkcyjne, transport czy bezpieczeństwo. 

Dla firm związanych z przemysłem produkujemy różnego rodzaju odbojnice. Odbojnice w przemyśle i nie tylko zabezpieczają elementy infrastruktury. Odbojnice niezastąpione są w magazynach, gdzie bez nich mały błąd kierowcy wózka widłowego mógłby narazić firmę na ogromne straty. 

Nasza firma świetnie radzi sobie również z wdrażaniem indywidualnych rozwiązań. Jednym z nich są dedykowane platformy transportowe. Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie przygotować dowolną platformę transportową dla każdego rodzaju produkcji. 

Platformy transportowe nie są wystarczające przy produkcji taśmowej. Dla tego rodzaju produkcji tworzymy całe systemy transportowe, montowane na stałe, zintegrowane z produkcją taśmową.